O nas

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z Odnawialnymi źródłami energii oraz nowoczesnymi systemami instalacji grzewczych zaowocowało powstaniem w 2019 roku firmy TradeMark Energy Sp. z o.o ,która od pierwszych dni rozwija się bardzo prężnie dzięki pasji i zaangażowaniu osób, które ją tworzą .

Dzięki naszym wysiłkom związanym z ciągłym rozwojem firmy, w 2023 roku zostaliśmy członkami Business Centre Club. Świadczy to o stabilnej pozycji firmy, o Naszym rozwoju i nieustannym doskonaleniu.

Oferujemy Państwu instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła , kolektory słoneczne , instalacje wentylacji mechanicznej z rekuperacją , kotły gazowe oraz instalacje c.o, c.w.u z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń .

W swojej pracy wykorzystujemy stale uzupełnianą wiedzę oraz bogate doświadczenie w branży grzewczej oraz OZE, dzięki czemu każda instalacja dobrana jest pod indywidualne potrzeby Naszych klientów.

Wszystkie montaże Naszych instalacji wykonywane są przez przeszkolone i doświadczone ekipy monterów, posiadających odpowiednie i wymagane uprawnienia do wykonywania instalacji z naszej oferty.

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość zarówno wykonanej usługi oraz niezawodnych urządzeń uznanych producentów na rynku Polskim i światowym, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.

Nasi doradcy na bieżąco śledzą i poszukują dla Naszych klientów programów dotacyjnych na oferowane przez Nas urządzenia i instalację. Pomogą przygotować i skompletować niezbędną dokumentację w programie „Czyste powietrze” i „ Mój prąd”

Nasza firma posiada aktywny wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i dzięki współpracy z bankiem Santander oferujemy Naszym klientom możliwość kredytowego finansowania instalacji OZE na bardzo preferencyjnych warunkach przy minimum formalności- całą procedurę możemy przeprowadzić zdalnie podczas jednej rozmowy.

Nasza praca i doświadczenie zostało docenione również przez Naszych klientów i uhonorowane przyznaniem Naszej firmy certyfikatu Profesjonalny Sprzedawca portalu Oferto oraz przyznaniem odznaczenia „Najlepsi 2020 Oferto” i „Najlepsi 2021 Oferto”.

Jesteśmy członkiem Business Centre Club, co jest ogromnym wyróżnieniem, i świadczy o stabilnej pozycji firmy oraz jej rozwoju. W listopadzie 2023 zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Firma Dobrze Widziana”. Konkurs odbył się pod patronatem rektora SGH Warsaw School of Economics oraz Minister pracy i polityki społecznej Marleny Maląg.

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na Facebook: https://www.facebook.com/trademarkzamosc

 

 

Z Nami zyskacie Państwo:

  • fachowe i rzetelne doradztwo techniczne wynikające z wieloletniego doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów.

  • instalację dobraną do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem technicznych aspektów budynku, w którym zostanie zamontowana

  • obsługę sprzedażową i po sprzedażową,

  • profesjonalny montaż zgodnie z prawem i normami budowlanymi biorąc pod uwagę standardy dobrej obsługi klienta-

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej i zgłoszeniowej do urzędów i instytucji

  • wsparcie w pozyskaniu finansowania oraz dotacji na oferowane przez Nas urządzenia oraz instalacje.

Przewiń na górę