Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika:

Odnawialne Żródła Energii , to energia , którą w sposób bezpieczny i ekologiczny możemy pozyskać, z czterech żywiołów , które istnieją od powstania świata : wody, ziemi , wiatru i słońca. Oferowane przez Nas urządzenia i instalacje wykorzystujące to niewyczerpalne źródło czystej energii ,zapewniając Naszym klientom finansowe oszczędności, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Instalacje fotowoltaiczne Naszej firmy umożliwiają częściowe uniezależnienie się od stale rosnących cen energii konwencjonalnej.  Wszystkie komponenty, które wykorzystujemy w Naszych instalacjach posiadają wymagane certyfikaty i badania spełniające normy polskie i europejskie. Zapewniamy Państwu sprawdzone urządzenia, które posiadają mobilny serwis na terenie Polski. Z Nami zbudujesz własną elektrownię słoneczną w kilku prostych krokach:

 1. Darmowy i niezobowiązujący audyt. Mobilność pozwala nam , aby przed sfinalizowaniem inwestycji i montażem instalacji odbyć wizytę u inwestora , która dzięki szczegółowej wizji pozwoli nam odpowiednio dobrać urządzenia , tak aby instalacja mogła być maksymalnie wykorzystana w budynku i spełniała Państwa oczekiwania. Zadzwoń, lub napisz do Nas , aby umówić się na bezpłatny dobór i wycenę. Nasz doradca spotka się z Tobą w dogodnym terminie i znajdzie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

2. Indywidualna oferta. Przygotujemy rozwiązanie i dobraną specjalnie dla Ciebie ofertę , na instalację fotowoltaiczną która przyniesie Ci maksimum korzyści. Weźmiemy pod uwagę Twoje zapotrzebowanie, czynniki architektoniczne budynku a także znajdziemy najbardziej odpowiadające finansowanie, Twojej inwestycji z uwzględnieniem możliwości pozyskania dla Ciebie dotacji.

3. Umowa pisemna. Podpiszemy z Tobą umowę na realizację instalacji fotowoltaicznej, która zabezpiecza również Ciebie i jasno określa czas realizacji inwestycji , jej koszty i warunki gwarancji .

4. Profesjonalny montaż. Elementy instalacji zostaną bezpiecznie dostarczone na miejsce a nasi doświadczeni instalatorzy zamontują instalację zgodnie z prawem i normami budowlanymi zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

5. Przyłączenie do sieci. Nie musisz już martwić się formalnościami. Nasi doradcy zajmą się przygotowaniem wszystkich dokumentów związanych z przyłączeniem Twojej instalacji do zewnętrznej sieci energetycznej co pozwoli Ci się cieszyć oszczędnościami wynikającymi z własnej produkcji prądu. A jeżeli wielkość Twojej instalacji, będzie wymagała uzgodnienia inwestycji z Rzeczoznawcą PPOŻ, również zrobimy to za Ciebie.

6. Dotacja. Przygotujemy niezbędne dokumenty , aby uzyskać dla Ciebie dotację na instalację w okresie naboru wniosków w programach „ Czyste powietrze”, oraz „ Mój prąd”

.

Przewiń na górę